La aliĝintoj

Publié le ĵaŭdo 1a marto 2007 par kongreso2007 , mis a jour le vendredo 13a aprilo 2007

Entute aliĝis la jenaj 251 kongresantoj :

- 228 el Francio
- 5 el Germanio
- 4 el Belgio
- 6 el Hispanio (el kiuj 2 el Eŭskio)
- 4 el Pollando
- 2 el Danio
- 1 el Britio
- 1 el Nederlando


Laŭ la kongresnumeroj :

K-n°Familia nomoPersona nomoPoŝtkodo aŭ LandoUrbo
1 SCHNEIDER Bernard 94 Thiais
2 DARRIEUX Gilbert 65 Tarbes
3 DARRIEUX Françoise 65 Tarbes
4 BERNARD Francis 48 Mas Saint-Chély
5 BERNARD Monique 48 Mas Saint-Chély
6 LLOANCY Marie-Thérèse 64 Pau
7 SIRE Serge 74 Sillingy
8 REDON Marcel 57 Flévy
9 REDON Simone 57 Flévy
10 COLIN Robert 88 Le Tholy
11 COLIN Guitou (Marguerite) 88 Le Tholy
12 MARTIN Guy 44 Saint Nazaire
13 BEYLOT Denise 33 Bordeaux
14 DE WILDE Christian 40 Narrosse
15 DE WILDE Jeannine 40 Narrosse
16 ROBERT Léo 33 Cenon
17 GUIHAUME Françoise 72 Le Mans
18 RIGAULT André 22 Plouezec
19 RIGAULT Louise 22 Plouezec
20 DONY Jacques 42 La Ricamarie
21 DONY Michèle 42 La Ricamarie
22 MOIRAND Daniel 13 Aix en Provence
23 MOIRAND Josiane 13 Aix en Provence
24 JACOB Isabelle 87 Saint Brice
25 COGNARD Tilio 87 Saint Brice
26 ANDRIEU André 12 Villeneuve
27 ANDRIEU Paulette 12 Villeneuve
28 MASSON Henri 85 Moutiers Les Mauxfaits
29 REDOULEZ Marcel 33 Cambes
30 POMIROL Claudine 33 Cambes
31 REDOULEZ Sabrina 33 Bordeaux
32 REDOULEZ Nils 33 Cambes
33 ARNAUD Monique 05 Benevent
34 BOULET Jean-Pierre 05 Benevent
35 LACHASSAGNE Daniel 03 Moulins
36 MARK Marie 33 Talence
37 LE PUIL Ĵak 18 Thaumiers
38 LE PUIL Armela 18 Thaumiers
39 GAUFILLET Nicolas 95 Cergy Pontoise
40 DUBOURG David 95 Cergy Pontoise
41 HOULGATTE Andrée 75 Paris
42 ROLLET Roger 75 Paris
43 ROUYRE Monique 93 Saint Ouen
44 BON Liliane 92 Asnières
45 BES Jeanne 34 Saint Georges d’Orques
46 LEPREVOST Anne Marie 61 Flers
47 MARKO Michel 61 Flers
48 MICHAUD Gisèle 50 Granville
49 ECHAPPE Jean 44 Les Sorinières
50 ECHAPPE Lucette 44 Les Sorinières
51 DEMONTOUX Micheline 33 Bordeaux
52 GICQUEL Claude/Klaùdo 31 Pibrac
53 GICQUEL Odette/Oda 31 Pibrac
54 BECHERET Chantal 01 Bourg en Bresse
55 ARDOUIN Sabine 33 Margueron
56 FERRE Bruno 33 Cenon
57 LAFOSSE Michel 31 Balma
58 LAFOSSE Josée 31 Balma
59 DUMOULIN Yannick 17 Montendre
60 DUMOULIN Janine 17 Montendre
61 SARLANDIE Bernard 33 Le Haillan
62 SARLANDIE Rose 33 Le Haillan
63 LAVERGNE Michel 33 Sadirac
64 LAVERGNE Paulette 33 Sadirac
65 KARATZAFERIS Nicolas 30 Calvisson
66 BANASZEK Evelyne 30 Calvisson
67 PINET Thérèse 75 Paris
68 DUFOUR Henri 33 Andernos
69 CLEMENT Andrée 13 La Roque d’Anthéron
70 DELAGNEAU Roland 06 St-Jeannet
71 DELAGNEAU Madeleine 06 St-Jeannet
72 QUILLAUD Petro 76 Le Grand Quevilly
73 QUILLAUD Thérèse 76 Le Grand Quevilly
74 LEVREAUD Louisette 33 St-André-de-Cubzac
75 PEDERSEN Gert Danio Klejtrupvej
76 BUSCK Inna Danio Klejtrupvej
77 GERLAT Claude 38 Grenoble
78 GUILLAUME René 33 Hure
79 GUILLAUME Danièle 33 Hure
80 LE BRIZAULT Jean Louis 37 Tours
81 LE BRIZAULT Denise 37 Tours
82 RICO ITURRIOTZ Xabi Eùskio Vitoria Gasteiz
83 GASSE Christiane 44 Rézé
84 GREGOIRE Jacques 24 Périgueux
85 GENTE André 84 Avignon
86 GENTE Hélène 84 Avignon
87 MOLIMARD Robert 94 Chevilly-Larue
88 JOUVIE Cendrine 87 Limoges
89 ASSAILLY Monique 79 Saint Pompain
90 VIDOTTO Christine 31 Toulouse
91 MARKARIAN Kimie Britio
92 LECLERC Jean Marc / Jomo 31 Tournefeuille
93 BERTRAND Pierre 31 Tournefeuille
94 BORDES Gérard 31 Tournefeuille
95 LEBEDEVA Irina 31 Tournefeuille
96 PELCA Muriel 31 Tournefeuille
97 HANDZLIK Georgo Pollando
98 HANDZLIK Margareta Pollando
99 HANDZLIK Monika Pollando
100 HANDZLIK Dominika Pollando
101 MORIO André 18 Bourges
102 MORIO Christiane 18 Bourges
103 LEJEAU Lucette 85 Beaulieu sous la Roche
104 GARDEN Elisabeth 38 Saint Egrève
105 RAUB Andrée 79 Thouars
106 BOURLON Thérèse 95 Garges-Les-Gonesses
107 COLLET Jeannine 84 Avignon
108 BLANCO Rafael Eùskio Kaseda
109 MARTINEZ Bernard 31 Toulouse
110 MARTINEZ Catherine 31 Toulouse
111 GARGALLO Gloria 33 Latresne
112 BERARD Jean Luc 33 Bordeaux
113 DUSSENTY Monique 33 Carbon Blanc
114 STAQUET Clémentine Belgio Bruxelles
115 JAGUENEAU Michel 17 Montendre
116 JAGUENEAU Christiane 17 Montendre
117 JAGUENEAU Jean Michel 17 Montendre
118 JAGUENEAU Yvette 17 Montendre
119 MARTINEZ Isabelle 16 Angoulême
120 CHENU Liliane 17 Rouffignac
121 IZARD Geneviève 47 Bon-Encontre
122 CHASSARD Renata 47 Foulayronnes
123 DARQUE Monique 47 Foulayronnes
124 MENARD Huguette 44 Reze
125 SCHNEIDER Jean Pierre 13 Barbentane
126 SCHNEIDER Françoise 13 Barbentane
127 BOUMAN Arie 34 Portiragnes
128 BOUMAN V.D. MEERSSEHAUT Marlène 34 Portiragnes
129 DE WIT Bert Nederlando Aerdenhowt
130 VANDERPUTTEN Guy Belgio Bruselo
131 CONCHE Guy 19 Brive
132 NOULIN Marc 41 Lunay
133 NOULIN Danielle 41 Lunay
134 HULOT Lucie 92 Colombes
135 GUICHET Phil 92 Colombes
136 HARDY Roĝero 86 Poitiers
137 SIMEON Gaby Belgio Saint-Mard
138 MINIQUE Françoise Belgio Saint-Mard
139 LAFONT Danièle 24 Montpon
140 BONY Jeannine 34 Montpellier
141 COMBES Robert 63 RIOM
142 BERGER Gisèle 63 RIOM
143 MONTIGNAC Daniel 33 Saint-Ferme
144 MONTIGNAC Josette 33 Saint-Ferme
145 HOUVIEZ Maryvonne 36 Châteauroux
146 HOUVIEZ Jean-Marie 36 Châteauroux
147 LAPARRE Robert 49 Bouchemaine
148 LAPARRE - BOUVIER Jacqueline 49 Bouchemaine
149 CASTAINGS Catherine 40 Dax
150 MARKOV Vinko 78 Montigny-le-Bretonneux
151 LAJUS Joël 33 Sablons
152 LAJUS Christiane 33 Sablons
153 SAVARY Marie 64 Mourenx
154 MORANDEAU Fabrice / FaMo 75 Paris
155 GROJANT Claude 24 Mayac
156 GRAVEN Henriko 64 Pau
157 MOURE Christian 34 Tourbes
158 CAZEJUST Hélène 34 Tourbes
159 RAVARY Jacques 24 Trélissac
160 RAVARY Irène 24 Trélissac
161 Ljo 47 Villeneuve-sur-Lot
162 CASH Jeanne-Marie 31 Toulouse
163 THOLLET Marc 13 Aix-en-Provence
164 THOLLET Renée 13 Aix-en-Provence
165 SELLE Jean 63 Chamalières
166 ANDANSON Michèle 63 Clermont-Ferrand
167 HARIR Samia 31 Toulouse
168 MARTORELL Flo 31 Donneville
169 MARTORELL Nevik 31 Donneville
170 SCHERM Michael Germanio Weissenhorn
171 SCHWENKREIS Rainer Germanio Weissenhorn
172 LAJUS Magali 33 St Denis De Pile
173 DUPEYRON Florent 33 St Denis De Pile
174 DUROU Solange 64 Pau
175 GRUPP Gerald Germanio Neu Ulm
176 GRUPP Stana Germanio Neu Ulm
177 LOTTER Radmilla Germanio Neu-Ulm
178 LAROCHE Lucienne 17 Messac
179 ABADA-SIMON Michèle 92 Asnières
180 CERISAY Michel 13 Miramas
181 BRILLEAU Jean-Seb 33 Pessac
182 PERRIN Annie 33 Pessac
183 BRILLEAU Victor 33 Pessac
184 BOT Jean Claude 33 Galgon
185 LEGEAY Bernard 12 Agen d’Aveyron
186 CORNUET Didier 01 Saint Genis-Pouilly
187 PHILIPPEAU Bernard 33 Coutras
188 JOVE Esteban 93 Aubervillers
189 LEROY Dominique 76 Bihorel
190 CHAVIGNON Philippe 06 Nice
191 GOSSET Timour 65 Banios
192 BETEAU Robin 65 Frechendets
193 BARRE Paul 33 Fronsac
194 CHATENET Pierre 33 Saint-Christophe-des-Bardes
195 GOUJON Lise 33 Saint-Christophe-des-Bardes
196 CASSIGNARD Bernard 33 Saint-Loubès
197 CHEVALLIER Philippe 17 Champagnolles
198 BOISSEAU Régine 17 Mortagne-sur-Mer
199 LEROY Jean-Pierre 33 Asques
200 TRENTIN Noémie 24 Saint-Antoine-de-Breuil
201 SCHINDLER Ian 24 Saint-Antoine-de-Breuil
202 SCHINDLER Isabelle 24 Saint-Antoine-de-Breuil
203 SCHINDLER Julia 24 Saint-Antoine-de-Breuil
204 HERVE Stéphane 75 Paris
205 OVIES Aïda 66 Perpignan
206 LEBLANC Serge 38 Voreppe
207 GIRARD Véronique 91 Itteville
208 ROCHER Alain 33 Langoiran
209 BOYER Juliette 94 Thiais
210 MOUTET Michel 26 Bourg-de-Péage
211 MOUTET Maryvonne 26 Bourg-de-Péage
212 MOLIN Eric 33 Saint-Germain-du-Puch
213 MOLIN Françoise 33 Saint-Germain-du-Puch
214 GUIONIE Madeleine 14 Carpiquet
215 MAGEREL Jean 14 Carpiquet
216 DESERT Thierry 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
217 DESERT Marie-Hélène 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
218 MANAR Samir 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
219 MANAR Yacine 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
220 DELARASSE Claire 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
221 SCHINDLER Guillaume 24 Saint-Antoine-de-Breuil
222 VAN LANDEGHEM Solange 18 Bourges
223 DENIS Pol 55 Bar-le-Duc
224 ANTONI-TURCK Mireille 57 Montigny-lès-Metz
225 MAS Emilo 47 Galapian
226 GAJAC Gérard 33 St-Germain-du-Puch
227 GAJAC Marie-Josée 33 St-Germain-du-Puch
228 SIMEONE Dominiko 92 Antony
229 JOURDY Rajaa 92 Antony
230 CABRAFIGA Monserrat 33 Eysines
231 DE MASSAS Nelly 26 Valence
232 JEGARD Zef 22 Yffiniac
233 VELA I AUBESA Carles Hispanio Barcelono
234 GOASH I SOLE Meritxell Hispanio Barcelono
235 VELA I AUBESA Paù Hispanio Barcelono
236 VELA I AUBESA Clara Hispanio Barcelono
237 CLOPEAU Manjo 22 Saint-Brieux
238 CLOPEAU Denis Serge 22 Saint-Brieux
239 LAGRANGE Bernard 86 Bouresse
240 COMTE Jorgos 11 Lafage
241 ETESSE Ĵani 11 Lafage
242 COMTE Ĵasmin’ 11 Lafage
243 COMTE Luma 11 Lafage
244 COMTE Floreal 11 Lafage
245 SCIBOR Frédéric 64 Pau
246 BINET Elisabeth 64 Rébénacq
247 DARDENNE Jacqueline 09 Foix
248 POUND Claire 31 Toulouse
249 POUND David 31 Toulouse
250 ROTARU Adrian 33 Cenon
251 SABATIER Dominique 42 Saint-Chamond

Supren


Laŭ alfabeta ordo :

K-n°Familia nomoPersona nomoPoŝtkodo aŭ LandoUrbo
179 ABADA-SIMON Michèle 92 Asnières
166 ANDANSON Michèle 63 Clermont-Ferrand
26 ANDRIEU André 12 Villeneuve
27 ANDRIEU Paulette 12 Villeneuve
224 ANTONI-TURCK Mireille 57 Montigny-lès-Metz
55 ARDOUIN Sabine 33 Margueron
33 ARNAUD Monique 05 Benevent
89 ASSAILLY Monique 79 Saint Pompain
66 BANASZEK Evelyne 30 Calvisson
193 BARRE Paul 33 Fronsac
54 BECHERET Chantal 01 Bourg en Bresse
112 BERARD Jean Luc 33 Bordeaux
142 BERGER Gisèle 63 RIOM
4 BERNARD Francis 48 Mas Saint-Chély
5 BERNARD Monique 48 Mas Saint-Chély
93 BERTRAND Pierre 31 Tournefeuille
45 BES Jeanne 34 Saint Georges d’Orques
192 BETEAU Robin 65 Frechendets
13 BEYLOT Denise 33 Bordeaux
246 BINET Elisabeth 64 Rébénacq
108 BLANCO Rafael Eùskio Kaseda
198 BOISSEAU Régine 17 Mortagne-sur-Mer
44 BON Liliane 92 Asnières
140 BONY Jeannine 34 Montpellier
94 BORDES Gérard 31 Tournefeuille
184 BOT Jean Claude 33 Galgon
34 BOULET Jean-Pierre 05 Benevent
127 BOUMAN Arie 34 Portiragnes
128 BOUMAN V.D. MEERSSEHAUT Marlène 34 Portiragnes
106 BOURLON Thérèse 95 Garges-Les-Gonesses
181 BRILLEAU Jean-Seb 33 Pessac
183 BRILLEAU Victor 33 Pessac
76 BUSCK Inna Danio Klejtrupvej
230 CABRAFIGA Monserrat 33 Eysines
162 CASH Jeanne-Marie 31 Toulouse
196 CASSIGNARD Bernard 33 Saint-Loubès
149 CASTAINGS Catherine 40 Dax
158 CAZEJUST Hélène 34 Tourbes
180 CERISAY Michel 13 Miramas
122 CHASSARD Renata 47 Foulayronnes
194 CHATENET Pierre 33 Saint-Christophe-des-Bardes
190 CHAVIGNON Philippe 06 Nice
120 CHENU Liliane 17 Rouffignac
197 CHEVALLIER Philippe 17 Champagnolles
69 CLEMENT Andrée 13 La Roque d’Anthéron
238 CLOPEAU Denis Serge 22 Saint-Brieux
237 CLOPEAU Manjo 22 Saint-Brieux
25 COGNARD Tilio 87 Saint Brice
11 COLIN Guitou (Marguerite) 88 Le Tholy
10 COLIN Robert 88 Le Tholy
107 COLLET Jeannine 84 Avignon
141 COMBES Robert 63 RIOM
244 COMTE Floreal 11 Lafage
242 COMTE Ĵasmin’ 11 Lafage
240 COMTE Jorgos 11 Lafage
243 COMTE Luma 11 Lafage
131 CONCHE Guy 19 Brive
186 CORNUET Didier 01 Saint Genis-Pouilly
247 DARDENNE Jacqueline 09 Foix
123 DARQUE Monique 47 Foulayronnes
3 DARRIEUX Françoise 65 Tarbes
2 DARRIEUX Gilbert 65 Tarbes
231 DE MASSAS Nelly 26 Valence
14 DE WILDE Christian 40 Narrosse
15 DE WILDE Jeannine 40 Narrosse
129 DE WIT Bert Nederlando Aerdenhowt
71 DELAGNEAU Madeleine 06 St-Jeannet
70 DELAGNEAU Roland 06 St-Jeannet
220 DELARASSE Claire 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
51 DEMONTOUX Micheline 33 Bordeaux
223 DENIS Pol 55 Bar-le-Duc
217 DESERT Marie-Hélène 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
216 DESERT Thierry 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
20 DONY Jacques 42 La Ricamarie
21 DONY Michèle 42 La Ricamarie
40 DUBOURG David 95 Cergy Pontoise
68 DUFOUR Henri 33 Andernos
60 DUMOULIN Janine 17 Montendre
59 DUMOULIN Yannick 17 Montendre
173 DUPEYRON Florent 33 St Denis De Pile
174 DUROU Solange 64 Pau
113 DUSSENTY Monique 33 Carbon Blanc
49 ECHAPPE Jean 44 Les Sorinières
50 ECHAPPE Lucette 44 Les Sorinières
241 ETESSE Ĵani 11 Lafage
56 FERRE Bruno 33 Cenon
226 GAJAC Gérard 33 St-Germain-du-Puch
227 GAJAC Marie-Josée 33 St-Germain-du-Puch
104 GARDEN Elisabeth 38 Saint Egrève
111 GARGALLO Gloria 33 Latresne
83 GASSE Christiane 44 Rézé
39 GAUFILLET Nicolas 95 Cergy Pontoise
85 GENTE André 84 Avignon
86 GENTE Hélène 84 Avignon
77 GERLAT Claude 38 Grenoble
52 GICQUEL Claude/Klaùdo 31 Pibrac
53 GICQUEL Odette/Oda 31 Pibrac
207 GIRARD Véronique 91 Itteville
234 GOASH I SOLE Meritxell Hispanio Barcelono
191 GOSSET Timour 65 Banios
195 GOUJON Lise 33 Saint-Christophe-des-Bardes
156 GRAVEN Henriko 64 Pau
84 GREGOIRE Jacques 24 Périgueux
155 GROJANT Claude 24 Mayac
175 GRUPP Gerald Germanio Neu Ulm
176 GRUPP Stana Germanio Neu Ulm
135 GUICHET Phil 92 Colombes
17 GUIHAUME Françoise 72 Le Mans
79 GUILLAUME Danièle 33 Hure
78 GUILLAUME René 33 Hure
214 GUIONIE Madeleine 14 Carpiquet
100 HANDZLIK Dominika Pollando
97 HANDZLIK Georgo Pollando
98 HANDZLIK Margareta Pollando
99 HANDZLIK Monika Pollando
136 HARDY Roĝero 86 Poitiers
167 HARIR Samia 31 Toulouse
204 HERVE Stéphane 75 Paris
41 HOULGATTE Andrée 75 Paris
146 HOUVIEZ Jean-Marie 36 Châteauroux
145 HOUVIEZ Maryvonne 36 Châteauroux
134 HULOT Lucie 92 Colombes
121 IZARD Geneviève 47 Bon-Encontre
24 JACOB Isabelle 87 Saint Brice
116 JAGUENEAU Christiane 17 Montendre
117 JAGUENEAU Jean Michel 17 Montendre
115 JAGUENEAU Michel 17 Montendre
118 JAGUENEAU Yvette 17 Montendre
232 JEGARD Zef 22 Yffiniac
229 JOURDY Rajaa 92 Antony
88 JOUVIE Cendrine 87 Limoges
188 JOVE Esteban 93 Aubervillers
65 KARATZAFERIS Nicolas 30 Calvisson
35 LACHASSAGNE Daniel 03 Moulins
139 LAFONT Danièle 24 Montpon
58 LAFOSSE Josée 31 Balma
57 LAFOSSE Michel 31 Balma
239 LAGRANGE Bernard 86 Bouresse
152 LAJUS Christiane 33 Sablons
151 LAJUS Joël 33 Sablons
172 LAJUS Magali 33 St Denis De Pile
147 LAPARRE Robert 49 Bouchemaine
148 LAPARRE - BOUVIER Jacqueline 49 Bouchemaine
178 LAROCHE Lucienne 17 Messac
63 LAVERGNE Michel 33 Sadirac
64 LAVERGNE Paulette 33 Sadirac
81 LE BRIZAULT Denise 37 Tours
80 LE BRIZAULT Jean Louis 37 Tours
206 LEBLANC Serge 38 Voreppe
185 LEGEAY Bernard 12 Agen d’Aveyron
38 LE PUIL Armela 18 Thaumiers
37 LE PUIL Ĵak 18 Thaumiers
95 LEBEDEVA Irina 31 Tournefeuille
92 LECLERC Jean Marc / Jomo 31 Tournefeuille
103 LEJEAU Lucette 85 Beaulieu sous la Roche
46 LEPREVOST Anne Marie 61 Flers
189 LEROY Dominique 76 Bihorel
199 LEROY Jean-Pierre 33 Asques
74 LEVREAUD Louisette 33 St-André-de-Cubzac
161 Ljo 47 Villeneuve-sur-Lot
6 LLOANCY Marie-Thérèse 64 Pau
177 LOTTER Radmilla Germanio Neu-Ulm
215 MAGEREL Jean 14 Carpiquet
218 MANAR Samir 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
219 MANAR Yacine 33 Saint-Avit-Saint-Nazaire
36 MARK Marie 33 Talence
91 MARKARIAN Kimie Britio
47 MARKO Michel 61 Flers
150 MARKOV Vinko 78 Montigny-le-Bretonneux
12 MARTIN Guy 44 Saint Nazaire
109 MARTINEZ Bernard 31 Toulouse
110 MARTINEZ Catherine 31 Toulouse
119 MARTINEZ Isabelle 16 Angoulême
168 MARTORELL Floreal 31 Donneville
169 MARTORELL Nevik 31 Donneville
225 MAS Emilo 47 Galapian
28 MASSON Henri 85 Moutiers Les Mauxfaits
124 MENARD Huguette 44 Reze
48 MICHAUD Gisèle 50 Granville
138 MINIQUE Françoise Belgio Saint-Mard
22 MOIRAND Daniel 13 Aix en Provence
23 MOIRAND Josiane 13 Aix en Provence
87 MOLIMARD Robert 94 Chevilly-Larue
212 MOLIN Eric 33 Saint-Germain-du-Puch
213 MOLIN Françoise 33 Saint-Germain-du-Puch
143 MONTIGNAC Daniel 33 Saint-Ferme
144 MONTIGNAC Josette 33 Saint-Ferme
154 MORANDEAU Fabrice / FaMo 75 Paris
101 MORIO André 18 Bourges
102 MORIO Christiane 18 Bourges
157 MOURE Christian 34 Tourbes
211 MOUTET Maryvonne 26 Bourg-de-Péage
210 MOUTET Michel 26 Bourg-de-Péage
133 NOULIN Danielle 41 Lunay
132 NOULIN Marc 41 Lunay
205 OVIES Aïda 66 Perpignan
75 PEDERSEN Gert Danio Klejtrupvej
96 PELCA Muriel 31 Tournefeuille
182 PERRIN Annie 33 Pessac
187 PHILIPPEAU Bernard 33 Coutras
67 PINET Thérèse 75 Paris
30 POMIROL Claudine 33 Cambes
248 POUND Claire 31 Toulouse
249 POUND David 31 Toulouse
72 QUILLAUD Petro 76 Le Grand Quevilly
73 QUILLAUD Thérèse 76 Le Grand Quevilly
105 RAUB Andrée 79 Thouars
160 RAVARY Irène 24 Trélissac
159 RAVARY Jacques 24 Trélissac
8 REDON Marcel 57 Flévy
9 REDON Simone 57 Flévy
29 REDOULEZ Marcel 33 Cambes
32 REDOULEZ Nils 33 Cambes
31 REDOULEZ Sabrina 33 Bordeaux
82 RICO ITURRIOTZ Xabi Eùskio Vitoria Gasteiz
18 RIGAULT André 22 Plouezec
19 RIGAULT Louise 22 Plouezec
16 ROBERT Léo 33 Cenon
208 ROCHER Alain 33 Langoiran
42 ROLLET Roger 75 Paris
250 ROTARU Adrian 33 Cenon
251 SABATIER Dominique 42 Saint-Chamond
43 ROUYRE Monique 93 Saint Ouen
61 SARLANDIE Bernard 33 Le Haillan
62 SARLANDIE Rose 33 Le Haillan
153 SAVARY Marie 64 Mourenx
170 SCHERM Michael Germanio Weissenhorn
221 SCHINDLER Guillaume 24 Saint-Antoine-de-Breuil
201 SCHINDLER Ian 24 Saint-Antoine-de-Breuil
202 SCHINDLER Isabelle 24 Saint-Antoine-de-Breuil
203 SCHINDLER Julia 24 Saint-Antoine-de-Breuil
1 SCHNEIDER Bernard 94 Thiais
126 SCHNEIDER Françoise 13 Barbentane
125 SCHNEIDER Jean Pierre 13 Barbentane
171 SCHWENKREIS Rainer Germanio Weissenhorn
245 SCIBOR Frédéric 64 Pau
165 SELLE Jean 63 Chamalières
137 SIMEON Gaby Belgio Saint-Mard
228 SIMEONE Dominiko 92 Antony
7 SIRE Serge 74 Sillingy
114 STAQUET Clémentine Belgio Bruxelles
163 THOLLET Marc 13 Aix-en-Provence
164 THOLLET Renée 13 Aix-en-Provence
200 TRENTIN Noémie 24 Saint-Antoine-de-Breuil
130 VANDERPUTTEN Guy Belgio Bruselo
222 VAN LANDEGHEM Solange 18 Bourges
233 VELA I AUBESA Carles Hispanio Barcelono
236 VELA I AUBESA Clara Hispanio Barcelono
235 VELA I AUBESA Paù Hispanio Barcelono
90 VIDOTTO Christine 31 Toulouse

Supren